Warsztat wyposażony jest między innymi w podnośnik elektromechaniczny dwukolumnowy, podporę wysoko montażową, zlewarko-wysysarkę do oleju, podnośniki pneumatyczne oraz nowoczesne oprogramowanie, dzięki któremu łatwo wykryć usterkę oraz skasować błędy. Nasi mechanicy to ludzie wykwalifikowani w tej branży, dzięki czemu potrafimy zapewnić klientom fachowa i szybka obsługę. Zajmujemy się każdą dziedziną mechaniki samochodowej. Naprawiamy wszystkie rodzaje samochodów - osobowe, dostawcze, autobusy i ciężarowe.Lakiernia, tak jak inne części warsztatu jest również dobrze wyposażona. Posiadamy komorę lakierniczą Nova Verta, promiennik, wlasną mieszalnię lakierów RM oraz DuPont. Lakiernicy to także wyspecjalizowani ludzie, dzięki czemu cieszymy się wysoką jakością usług, a także pełnym zadowoleniem klientów.

Nasza firma zajmuje się także blacharstwem samochodowym. Dysponujemy urządzeniami, które ułatwiają pracę naszej załodze, a także skracają czas naprawy samochodu. W skład narzędzi wchodzą miedzy innymi: air cooler (do klepania, zgrzewania, wyciągania wgniotów trudno dostępnych bez rozkładania samochodu), zgrzewarka, rozpieracze. Sam szef posiada dyplomy, które świadczą o jego wysokich kwalifikacjach blacharskich, a co za tym idzie, grupa przyjętych blacharzy nie może pozwolić sobie na jak najmniejszy błąd.
Świadczymy usługi napraw wszelkich pojazdów.Samochody zastępcze
Klient podczas naprawy samochodu nie musi się o nic martwić dysponujemy bowiem samochodami zastępczymi użyczanymi na czas naprawy.

Samochody ciężarowe i autobusy
Jesteśmy w posiadaniu nowej hali, gdzie możemy naprawiać autobusy i samochody ciężarowe.Auto Serwis Nowakowskiul. Knosały 155
41-922, Radzionków

502 622 763
32 280 26 53

biuro@serwis-nowakowski.pl
www.serwis-nowakowski.pl