Auto Serwis Nowakowski mieszczący się przy ulicy Knosały 155 w Radzionkowie to nowoczesny warsztat samochodowy. Początki istnienia sięgają 1996 roku i wtedy to specjalizowano się głównie w blacharstwie, jednak z biegiem czasu i coraz większym doświadczeniem nasza oferta się poszerzała, a standardy były coraz wyższe.

Obecnie oferujemy szeroki wachlarz usług motoryzacyjnych. W skład naszej oferty wchodzi blacharstwo, lakiernictwo, elektronika, mechanika, diagnostyka komputerowa, skup i sprzedaż samochodów. Ponadto oferujemy samochody zastępcze na czas naprawy. Zapewniamy klientom kontrolę nad prowadzonymi pracami poprzez informowanie o konieczności wszelkich napraw, które ewentualnie pojawia się podczas wykonywanych prac. Dzięki temu nasz klient ma pewność, co do ostatecznych kosztów naprawy.

Uslugi swiadczone przez Nasza firmę są profesjonalne i najwyższej jakości. Nasza kadra jest wysoko wykwalifikowana, dzięki czemu zapewniamy fachową i rzetelną obsługę pod każdym względem dbając o naszego klienta.Auto Serwis Nowakowskiul. Knosały 155
41-922, Radzionków

502 622 763
32 280 26 53

biuro@serwis-nowakowski.pl
www.serwis-nowakowski.pl